2016 yılında kurulan Dexpell Logistics, Lojistik sektöründe alışılmışın ötesinde hizmetler sunarak, müşterilerinin ihtiyaç duydukları nakliye hizmetlerini hızlı ve kaliteli çözümler ile karşılayan ve her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alan bir Lojistik ve Freight Forwarding şirketidir.

Dexterity (beceri), Pell mell (karma karışık), kelimelerinin birleşimi ile oluşan Dexpell Lojistik, karmaşık ve çözümü zor olan lojistik taleplerinize, konusunda deneyimli uzman ekibi ile alternatif çözümler üretmektedir.

Sürdürülebilir ve kaliteli lojistik çözümlerini optimum maliyet avantajları ile sağlayan Dexpell Logistics, geniş acente ağı ile tüm kıtaları kapsayacak şekilde uluslararası hava, deniz, karayolu ve intermodal taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır.

Dexpell Logistics, ithalat, ihracat ve transit olmak üzere nakliye hizmetlerini Türkiye’deki tüm hava ve deniz limanları ve gümrük noktalarından taşıma hizmetini en güvenli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Dexpell ,ticaret yapilan her ulkeye veya ulkeler arasindaki uygun tasima modelini belirleyen alternatif cozumler ile entegre lojistik hizmeti sunan bir freight forwarder sirketidir.

Uluslararası arasi ticaretin gerceklesmesi icin lojistik gereksinimlerini , tasimacilik , depolama ve gümrukleme , tedarik ve dis ticaret danismanligi hizmetlerini vererek ticarette bir kopru gorevi ustlenir.

Tüm Hizmetler